Sojusz Lewicy Demokratycznej

Ostatnie wydarzenia

Wenderlich: Dwa lata Andrzej Duda już stracił

dodano dwa tygodnie temu, 2017-09-11 w kategorii: Informacje

- Andrzej Duda posmakował już wolności i zapachu chwały, odrobiny oklasków, które wreszcie zaczęły się pojawiać - powiedział Jerzy Wenderlich, dodając, że politycy "już się nie dogadają".
 
Zdaniem polityka SLD Duda może wygrać w następnych wyborach prezydenckich, ale tylko jeśli będzie "wychodzić na ulicę i będą go tam spotykać oklaski, jak Aleksandra Kwaśniewskiego". - Dwa lata Andrzej Duda już stracił, a oklasków na razie nie słychać - ocenił w programie Fakty po Faktach Wendelich.
 
Podkreślił jednak, że z rozmów z politykami PiS wie, że Duda jest postrzegany jako polityk propaństwowy. - Jest taka możliwość, że gdyby Prawo i Sprawiedliwość dalej zachowywałoby się jak Czyngis-chan i biegało w różnych sprawach z nożem w zębach, to Andrzej Duda nie będzie miał wyjścia i będzie myślał o własnej formacji politycznej - stwierdził.
 
Oglądaj cały program "Fakty po Faktach" z udziałem Jerzego Wenderlicha, kliknij tu.


Komentarze

Wydarzenia

 • Uroczystości związane z 73. rocznicą Bitwy pod Gruszką

  4 godziny temu

  24. września odbyły się uroczystości związane z 73. rocznicą Bitwy pod Gruszką. Organizatorem był Sojusz Lewicy Demokratycznej, który co roku przypomina mieszkańcom regionu o tej bitwie. W uroczystościach wzięli udział m.in.: Przewodniczący SLD Włodek Czarzasty, Sekretarz Generalny SLD Marcin Kulasczytaj więcej»

 • Zemke: Propagandowy prestiż bez konkretów

  dzisiaj o 07:27

  - Przy okazji wizyty szefa MON w Pentagonie powinny paść deklaracje, które będą miały przełożenie na jakość polskiego wojska. Ich brak każe przypuszczać, że spotkanie ministra Macierewicza z sekretarzem obrony USA miało wymiar polityczno–propagandowy – mówi w rozmowie z Onetem Janusz Zemke, europoseczytaj więcej»

 • Liberadzki: AfD nie jest dobrą alternatywą

  dzisiaj o 07:16

  - Dwie partie wiodące powinny po tej wielkiej koalicji się rozejść i stworzyć zdrową alternatywę – powiedział prof. Bogusław Liberadzki komentując sondaże exit poll po wyborach Niemczech.czytaj więcej»

 • Czarzasty: Nie podpiszę się pod hasłem "znienawidzić elektorat PiS-u”

  3 dni temu, 2017-09-22

  - Na pewno nie będę się podpisywał pod prymitywnym hasłem „znienawidzić elektorat PiS-u”, bo cokolwiek budowane na nienawiści, jest głupie i niestabilne – mówił w Radiu Dla Ciebie Włodzimierz Czarzasty.czytaj więcej»

 • Senyszyn: Donos do CBA ma odwrócić uwagę od istoty sprawy

  4 dni temu, 2017-09-21

  - PiS robi to na bezczelnego, a cała afera z donosem do Centralnego Biura Antykorupcyjnego ma za zadanie odwrócić uwagę od tych nieprawidłowości związanych z wydaniem 19 mln złotych na kampanię „Sprawiedliwe Sądy” - oceniła prof. Joanna Senyszyn komentując sprawdzanie przez CBA współpracowników premczytaj więcej»

Strony
wojewódzkie
SLD

Wybierz na mapie województwo, aby przejść dalej.